Direct Attached Cable

  
  • Ondersteuning voor snelheden tot 10 Gbps
  • Snelheden backward compatible tot 1 Gbps
  • Hot pluggable SFP+
  • Laag stroomverbruik <0.2W
  • Temperatuur bereik: 0~70°C

De DAC kabels bieden de mogelijkheid om zowel 1G als 10G SFP en SFP+ poorten met elkaar te verbinden. Met deze kabels kan op een kostenefficiënte manier een uplink worden gecreëerd tussen DrayTek switches of tussen router en switches. DAC (Direct Attached Cable) biedt hiermee een alternatief voor Cat. 6A RJ45 en een single mode of multi mode glasvezel uplink. 

Beschikbare kabels:
  • VDAC100 - 1 meter
  • VDAC300 - 3 meter

 

Product-specifieke downloads

Vigor DAC100Vigor DAC300

Lengtes

De DAC kabel is beschikbaar in 2 lengtes:

  • 1 meter (DAC100)
  • 3 meter (DAC300)