De Vigor 2962F is leverbaar. Dit model is de krachtigste dual WAN glasvezel router uit het DrayTek assortiment. De glasvezel poort kan gecombineerd worden met de 2,5Gbe poort voor optimale load balancing en fail over functionaliteiten. Met 2,4Gbps NAT performance, 200 VPN LAN-LAN tunnels en 20 VLAN’s is dit model direct inzetbaar in eenvoudige en meer complexe netwerkomgevingen.

SFP module
De Vigor 2962F wordt standaard uitgeleverd met een SFP module – 20km – RX 1490/1550nm – TX 1310 nm en een fiber patchpakket geschikt voor glasvezel.

19” rackmountable
Dit product wordt geleverd in een metalen behuizing en kan eenvoudig, middels bijgeleverde brackets, in een 19″ patchkast worden gemonteerd.

Meer info